Skimonitoren
Events
Shops
Pistes
 Video's
Info


Start
Profielen
Foto's
Forum
Nieuws
Artikels
 
Ski en snowboard Links
[ Belgie ]   [ Nederland ]   [ Luxemburg ]   [ Duitsland ]   [ Oostenrijk ]   [ Zwitserland ]   [ Liechtenstein ]   [ Italie ]   [ Frankrijk ]   [ Andorra ]   [ Spanje ]   [ Portugal ]   [ Zweden ]   [ Noorwegen ]   [ Finland ]   [ Slovakije ]   [ Roemenië ]   [ Griekenland ]   [ Groot-Brittanie ]   [ Canada ]   [ USA ]   [ Nieuw Zeeland ]   [ Australië ]   [ Japan ]   [ Zuid-Afrika ]   [ ski ]   [ snowboard ]   [ Uitrusting ]  
[ Algemeen ]   [ Andere ]   [ Athleten ]   [ Lokale info ]   [ Magazine ]   [ Organisatie ]   [ Regionale info ]   [ Shop/Distribiteur ]   [ Sneeuwcam ]   [ Training ]   [ Verblijf ]   [ Weerbericht ]  

Algemeen [ Up ]
Austrian National Tourist Office http://www.austria-tourism.at
Berfex http://www.bergfex.at
Bergfex http://nl.bergfex.com
Die Seilbahnen Österreichs http://www.seilbahnen.at
Snowpark Guide http://www.snowparkguide.com
Tiscover http://www.tiscover.com
Tourenwelt http://www.tourenwelt.at

Andere [ Up ]
Alpintouren http://www.alpintouren.at
Austria-Aktiv http://www.austria-aktiv.at
Bergrettung http://www.bergrettung.at
Bergsteigen.at http://www.bergsteigen.at
Freeride Center http://www.freeride-center.at
Freeskiërs.net http://www.freeskiers.net
Nationalpark Hohe Tauern http://www.hohetauern.at
ÖAMTC http://www.oeamtc.at Österreichische Automobil-, Motorrad- und Touring Club
Risk-fun http://www.risk-fun.com
Roll And Ride http://www.rollandride.com
Skitest.net http://www.skitest.net
Snowskate.at http://www.snowskate.at
Trekking in Austria http://www.publish.at/trekking Vollständige Information über Österreichs Bergwelt: Hütten, Wege, Orte

Athleten [ Up ]
Benjamin Raich http://www.raich.at
Elizabeth Görgl http://www.lizz.at
Hans Grugger http://www.grugger.at
Hermann Maier http://www.hm1.com
Marlies Schild http://www.marlies-schild.com
Nicole Hosp http://www.niki-hosp.at

Lokale info [ Up ]
Alpinzentrum Rudolfshuette http://www.alpinzentrum-rudolfshuette.at
Altenmarkt - Zauchensee http://www.altenmarkt-zauchensee.at
Au - Schoppernau http://www.au-schoppernau.at
Bad Kleinkirchheim http://www.badkleinkirchheim.at
Bergschule Kleinwalsertal http://www.bergschule.at
Berwang http://www.berwang.at
Dachstein West & Lammertal http://www.dachstein.net
Defereggental http://www.defereggental.at
Dienten am Hochkönig http://www.dienten.at
Galtür http://www.galtuer.at
Gastein http://www.gastein.com
Grossarltal http://www.grossarltal.co.at
Hall-Wattens http://www.hall-wattens.at
Hintertux http://www.tux.at
Hintertux Gletsjer http://www.hintertuxergletscher.at
Hippach http://www.hippach.at
Innsbruck - Nordkette http://www.nordpark.com
Ischgl http://www.ischgl.com
Kaprun Gletscherbahnen http://www.kitzsteinhorn.at
Kaprun, Zell am See http://www.zellamsee-kaprun.com
Kaunertal http://www.kaunertal.com
Kitzbühel http://www.kitzbuehel.com/
Kleinwalsertal http://www.kleinwalsertal.com
Krippenstein http://www.krippenstein.at
Kuehtai http://www.kuehtai.co.at
Lech-Zuers http://www.lech-zuers.at
Leogang - Saalfelden http://www.leogang-saalfelden.at
Lermoos - Grubigstein http://www.grubigstein.com
Lungau http://www.lungautourismus.at
Mayrhofen http://www.mayrhofen.at/
Montafon http://www.montafon.at
Mölltaler Gletscher http://www.gletscher.co.at
Nassfeld http://www.nassfeld.at
Nauders http://www.nauders.info
Neukirchen am Großvenediger http://www.urlaubsarena-wildkogel.at
Neustift http://www.neustift.com
Obergurgl http://www.obergurgl.com
Obertauern http://www.obertauern.com
Pitztal http://www.pitztal.com
Pitztaler Gletsjer http://www.pitztaler-gletscher.at
Planai & Hochwurzen http://www.planai.at Schladming
Saalbach Hinterglem Leogang http://www.skicircus.at
Saalbach Hinterglemm http://www.saalbach.com
Saalbach Hinterglemm Bergbahnen http://www.lift.at
Saalbach-Hinterglemm (Nederlandse site) http://www.saalbach-hinterglemm.be
Schladming http://www.schladming.at
Schladming Dachstein Tauern http://www.4berge.at
Schruns http://www.schruns-tschagguns.at
Schruns http://www.hochjochbahnen.at
Seefeld http://www.seefeld.at
Serfaus http://www.serfaus.com
Ski Arlberg http://www.arlberg.net
Ski Zillertal 3000 http://www.ski-zillertal3000.com
Skiarena Wilkogel http://www.wildkogelbahnen.at
Sölden http://www.soelden.com
St Anton am Arlberg http://www.stantonamarlberg.com
St. Johann in Tirol http://www.st.johann.tirol.at
St.Martin am Tennengebirge http://www.familien-skigebiet.com
Stubai http://www.stubai.at
Stubai Gletsjer http://www.stubaier-gletscher.com
Stuben http://www.stuben.com
Tauplitz http://www.dietauplitz.com
Tweng http://www.tweng.at
Wald Koenigsleiten http://www.wald-koenigsleiten.at
Warth & Schröcken http://www.warth.at
Wilden Kaiser Brixental http://www.skiwelt.at
Wildschönau http://www.wildschoenau.com
Zugspitze http://www.zugspitze.com

Magazine [ Up ]
Kunstpiste http://www.kunstpiste.com

Organisatie [ Up ]
Austria Skipool http://www.austria-skipool.at
Bundes Ski Akademie http://www.skiakademie.at
Burgenland Ski http://www.burgenlandski.at
Der Oesterreichische Alpenverein http://www.alpenverein.at
KSSV http://www.skischulen-kaernten.at Kärntner Skischulen Verband
Landesskiverband Oberösterreich http://www.skiverband-ooe.at
Landesskiverbandes Niederöstereich http://www.noe-ski.at
Lawine.at http://www.lawine.at
Lawinenwarndienst Kärnten http://www.lawine.ktn.gv.at
Lawinenwarndienst Steiermark http://www.lawine-steiermark.at
Lawinenwarndienst Voralberg http://www.vorarlberg.at/lawine
LSVK http://www.landesschiverband.at Landesschiverband Kärnten
NOESLV http://www.noeslv.at Niederösterreichischen Landesschilehrerverband
Oberösterreichischer Skilehrerverband http://www.wintersports.at Oberösterreichischer Skilehrerverband
oevsi http://www.oevsi.at/
Österreichischen Skischulverband http://www.skilehrer.at
ÖSV http://www.oesv.at Österreichischen Skiverband
SAAC http://www.saac.at Snow & Avalanche Awareness Camps
Salzburger Lawinenwarndienst http://www.lwz-salzburg.org
SBSSV http://www.sbssv.at Salzburger Berufsschilehrer-und Snowboardlehrer-Verband
SLSV http://www.slsv.at Salzburger Landes Ski Verband
Steiermärkische Skilehrerverband http://www.skilehrerverband-stmk.at
Steirischer Skiverband http://www.steirerski.at
Telemark Austria http://www.telemark-austria.com
TSLV http://www.tslv.com Tiroler Skilehrerverband
TSV http://www.tirolerskiverband.at Tiroler Skiverband
VSLV http://www.skischulen.at Vorarlberger Skilehrerverband
VVS http://www.vvs.at Vorarlberger Skiverband
Wiener Skiverband http://www.wienerskiverband.at
WSSV http://www.snowsports.at Wiener Ski- und Snowboardlehrerverband

Regionale info [ Up ]
Dachstein Tauern http://www.dachstein-tauern.at
Ferienregion Nationalpark Hohe Tauern http://www.nationalpark.at
Gletscher.tirol.at http://www.gletscher.tirol.at
Hochkoenig http://www.hochkoenig.at
Kärnten http://www.kaernten.at
Oberösterreich http://www.oberoesterreich.at
Osttirol http://www.osttirol.com
Salzburger Land http://www.salzburgerland.com
Salzburger Sportwelt http://www.salzburgersportwelt.at
Skiverbund amadé http://www.skiamade.at
Tirol http://www.tirol.at
Topskipass Kärnten-Osttirol http://www.topski.at
Vorarlberg Tourismus http://www.vorarlberg-tourism.at
Zillertal http://www.zillertalski.at
Zillertal http://www.zillertal.at

Shop/Distribiteur [ Up ]
Blue-tomato http://www.blue-tomato.at
H&N http://www.sport-hun.at
Hans Denifl http://www.sportshop.at
Intersport Schneider http://www.intersport-schneider.at
msport http://www.msport.at
Prosport http://www.prosport.at
Samtime http://www.samtime.at
Ski Willy http://www.ski-willy.at
Sportsprofi http://www.sportsprofi.com
www.Hot-zone.tv http://www.hot-zone.tv

Training [ Up ]
Austro Skicamp http://www.skicamp.at
High Up http://www.highup.at
Hugo Nindl Austria Racing Camps http://www.austriaracingcamps.com
Jo Schi http://www.jo-schi.at
Mountain X http://www.mountainx.at
Race Center Pitztal http://www.race-center.at
Schild Skiracing http://www.schildskiracing.at !!! Top !!!
Schirennschule Patscherkofel http://www.schirennschule-patscherkofel.com

Verblijf [ Up ]
Chalet Basecamp http://www.chaletbasecamp.com
Frühstückspension Hotter und Luxner http://www.hotter-luxner.at
Hotel Rudolfshof http://www.rudolfshof.com

Sneeuwcam [ Up ]
Feratel http://www.feratel.at
Sionvalais http://www.sionvalais.com Snowcam portal of Europe

Weerbericht [ Up ]
Weerbericht http://www.zamg.ac.at