Nieuws >> Hosp en Svindal winnen wereldbeker ski
Hosp en Svindal winnen algemene wereldbeker ski
Nicole Hosp (Oostenrijk) en
Aksel Lund Svindal (Noorwegen) zijn de beste skiërs van het voorbij seizoen.
Dames
Nicole Hosp behaalde zondag in Lenzerheide de overwinning in de reuzenslalom van Lenzerheide.
Haar rechtstreekse concurrente voor de kristallen bokaal,
Marlies Schild, behaalde een 6de plaats. Marlies Schild was al zeker van de eindzege in de wereldbeker slalom.
Eindstand Wereldbeker Alpijns Skiën Dames
Algemeen
1. Nicole Hosp (Oostenrijk)
2. Marlies Schild (Oostenrijk)
3. Julia Mancuso (USA)
Afdaling:
1. Renate Goetschl (Oostenrijk)
2. Julia Mancuso (USA)
3. Lindsey Kildow (USA
Super-G
1. Renate Goetschl (Oostenrijk)
2. Nicole Hosp (Oostenrijk)
3. Lindsey Kildow (USA)
Reuzeslalom
1. Nicole Hosp (Oostenrijk)
2. Tanja Poutiainen (Finland)
3. Michaela Kirchgasser (Oostenrijk)
Slalom
1. Marlies Schild (Oostenrijk)
2. Nicole Hosp (Oostenrijk)
3. Sarka Zahrobska (Tsjechië)
Combiné
1. Marlies Schild (Oostenrijk)
2. Julia Mancuso (USA)
3. Nicole Hosp (Oostenrijk)
Heren
Bij de heren was de strijd om het algemene klassement spannend tot in de laatste race.
Benjamin Raich moest een overwinning behalen om nog kans te maken op de eindzege en
Aksel Lund Svindal had genoeg aan een 15de plaats om de algemene zege binnen te halen.
Svindal behaalde met enkele honderdsten verschil de 15de plaats!!! Benjamin Raich behaalde de overwinning.
Hiermee gaat de Noor Svindal, met 13 puntjes meer, met de kristallen bokaal naar huis. Troost voor Raich is dat hij met de overwinning zijn eindzege in de wereldbeker slalom veilig stelde.
Eindstand Wereldbeker Alpijns Skiën Heren
Algemeen
1. Aksel Lund Svindal (Noorwegen)
2. Benjamin Raich (Oostenrijk)
3. Didier Cuche (Zwitserland)
Afdaling:
1. Didier Cuche (Zwitserland)
2. Marco Buechel (Liechtenstein)
3. Erik Guay (Canada)
Super-G
1. Bode Miller (USA)
2. Didier Cuche (Zwitserland)
3. John Kucera (Canada)
Reuzeslalom
1. Aksel Lund Svindal (Noorwegen)
2. Massimiliano Blardone (Italië)
3. Benjamin Raich (Oostenrijk)
Slalom
1. Benjamin Raich (Oostenrijk)
2. Mario Matt (Oostenrijk)
3. Jens Byggmark (Zweden)
Combiné
1. Aksel Lund Svindal (Noorwegen)
2. Marc Berthod (Zwitserland)
3. Ivica Kostelic (Kroatië)
Meer info
http://www.fis-ski.com
Reacties: |
Geen commentaar toegevoegd. |
Om commentaar toe te voegen moet u ingelogd zijn.